Kto umrze, zobaczy. Czyściec i raj

Kto umrze, zobaczy. Czyściec i raj

ks. Dolindo Ruotolo
  • ISBN: 978-83-8021-126-1
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 140 x 202 mm
  • Ilość stron: 316
  • Waga: 0,33 kg
  • Rok wydania: 2019
  • Wydawca: Wydawnictwo M
  • ISBN: 978-83-8021-126-1

W swoich rozważaniach ks. Dolindo Ruotolo uświadamia nam wierzącym, jak nasze decyzje za życia wpływają na to, co może nas spotkać po śmierci. Przekonuje, że dopiero po śmierci człowiek może doświadczyć w pełni Bożej miłości, a największym cierpieniem czyśćca jest to, że jest od niej oddzielony. 

39,90 zł

Najniższa cena produktu 39,90 zł z dnia 19.06.2024

W dzisiejszych czasach tematy związane z czyśćcem, piekłem i rajem są często ignorowane i uważane za przestarzałe. Jednak czy śmierć naprawdę jest jedynie nieodłącznym elementem naszego życia, który nie wymaga refleksji? Czy po śmierci istnieje coś więcej?

Liturgia o zmarłych przypomina nam, że ci, którzy odeszli, tylko "zmienili mieszkanie", zostawiając za sobą niedoskonały świat dla wieczności w Niebie. W Bogu czekają na nasze przybycie, a przez Chrystusa czują się jeszcze bardziej związani z nami niż kiedykolwiek wcześniej.

Kto umrze zobaczy. Czyściec i raj to książka, która zaprasza do głębszego zastanowienia się nad istnieniem życia po śmierci. Przez pokazanie skutków grzechu i oczyszczenia duszy, pomaga nam zrozumieć, że nasze działania mają konsekwencje nie tylko w tym życiu, ale również po jego zakończeniu.

Dzięki objawieniom dusz czyśćcowych i objawieniom prywatnym odkrywamy tajemnicę Czyśćca i dowiadujemy się, że istnieje miejsce, gdzie dusze są przygotowywane do spotkania z Bogiem. To miejsce oczyszczania i nawrócenia, które prowadzi do wiecznego szczęścia w Raju.

Nasza oferta nie tylko odkrywa te tajemnice, ale także pomaga nam zrozumieć, że nasze działania mają znaczenie. Daje możliwość zrozumienia, że nasze życie ma cel i że nasze wybory mają wpływ na naszą przyszłość.

Czyściec i raj – Kto umrze zobaczy. Odkryj tajemnicę życia po śmierci dzięki fascynującej książce autorstwa ks. Dolindo Ruotolo. Ten obrazowy opis rzeczywistości po śmierci ciała zapewni Ci niezwykłą podróż przez Czyściec i raj.

Ks. Dolindo Ruotolo, w sposób przekonywujący i zrozumiały dla każdego, opisuje skutki grzechu, szczególnie lekkiego, który często nie jest traktowany poważnie, a jednak może wyrządzić ogromne szkody w życiu duchowym. Dowiesz się, jak oczyszczenie duszy w Czyśćcu jest nieodzowne dla osiągnięcia pełni życia po śmierci.

Autor nie tylko potwierdza istnienie Czyśćca, ale również wyjaśnia znaczenie słynnego ognia oczyszczenia. Odwołując się do licznych porównań z nauką, relacjami międzyludzkimi i zjawiskami przyrodniczymi, umiejscawia nauczanie Kościoła w konkrecie życia.

W drugiej części książki ks. Dolindo Ruotolo przytacza wiele udokumentowanych historii objawień dusz czyśćcowych oraz prywatnych objawień świętych. Odkryjesz fascynujące wizje św. Franciszki Rzymianki, która opisuje trzy części, z jakich składa się Czyściec, w zależności od odpowiedzialności, jaką za życia Pan powierzył danej osobie. Poznasz również niezwykłe doświadczenia świętych, takich jak św. Stanisław z Krakowa i św. Antoni.

Dzięki tej książce odkryjesz tajemnice życia po śmierci, zrozumiesz istnienie Czyśćca i będziesz miał możliwość zgłębienia objawień dusz czyśćcowych. To unikalna publikacja, która wyróżnia się spośród innych i zapewnia niezwykłe spojrzenie na zagadnienie życia po śmierci.

978-83-8021-126-1
Z123
34 Przedmioty

Opis

Okładka
miękka
Wymiary
140 x 202 mm
Ilość stron
316
Waga
0,33 kg
Rok wydania
2019
Wydawca
Wydawnictwo M
ISBN
978-83-8021-126-1

Komentarze

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Loading...