Dziesięć twarzy tajemnicy

Dziesięć twarzy tajemnicy

Saverio Gaeta
  • Okładka: miękka
  • Wymiary: 130 x 200 mm
  • Ilość stron: 400
  • ISBN: 978-83-6685-982-1

Saverio Gaeta w najnowszej książce przygląda się życiorysom dziesięciu kobiet, które w sposób szczególny odpowiedziały na Boże wezwanie. Autor przedstawia między innymi postaci Marii z Agredy, Anny Katarzyny Emmerich, Eleny Aiello oraz Faustyny Kowalskiej. Co łączy te kobiety? Dlaczego Bóg przemawia do nas poprzez ich historie? Jakie ostrzeżenie nam pozostawiły? 

49,90 zł

Najniższa cena produktu 49,90 zł z dnia 19.05.2024

Ostrzeżeń tych nie można ukrywać, lecz trzeba je pieczołowicie przechowywać, aby nowe pokolenie wiedziało, że ludzie i narody zostali na czas ostrzeżeni, aby powrócić do Boga i czynić pokutę.

Matka Boża do bł. Eleny Aiello

Wizje te otrzymujesz nie dla siebie, ale po to, abyś pomogła je zrozumieć innym. Masz się nimi dzielić. Daję ci te wizje, a czyniłem tak w każdej epoce, aby dowieść, że jestem z moim Kościołem aż do końca czasów.

Jezus do bł. Katarzyny Emmerich

Saverio Gaeta w najnowszej książce przygląda się życiorysom dziesięciu kobiet, które w sposób szczególny odpowiedziały na Boże wezwanie. Autor przedstawia między innymi postaci Marii z Agredy, która nadprzyrodzone wizje opisała w dziele Mistyczne Miasto Boże i stała się powierniczką króla Filipa IV, Anny Katarzyny Emmerich, stygmatyczki, która otrzymała przerażającą wizję dwóch papieży, Eleny Aiello, która wyjawiła światu proroctwo o drugiej wojnie światowej i Mussolinim, oraz Faustyny Kowalskiej, która stała się powierniczką wielkiej tajemnicy Bożego Miłosierdzia. Co łączy te kobiety? Jakie znaczenie mają dzisiaj proroctwa, które one otrzymały? Dlaczego Bóg przemawia do nas poprzez ich historie? Jakie ostrzeżenie nam pozostawiły? Świadectwa kobiet rozmawiających z Bogiem przypominają, że trwa teraz wielka bitwa o nasze dusze, a przeciwnik jest przebiegły i wcale nie śpi?

Saverio Gaeta – wybitny dziennikarz i autor licznych książek, m.in.: Dusze ofiarne, Proroctwo o dwóch papieżach, Fatima. Cała prawda. Publicysta uznanych tytułów katolickich, takich jak „L’Osservatore Romano” czy „Famiglia Cristiana”.

Saverio Gaeta wierny Tradycji Kościoła katolickiego przedstawia nam postaci dziesięciu mistyczek, w których Wszechmocny nie tylko mocno sobie upodobał, ale ufając im, powierzył proroctwa dotyczące czasów ostatecznych, wizje tego, co realizuje się na naszych oczach, tajemnice odsłaniające się we współczesnym Kościele i świecie. Usłysz ten głos w sercu i sercem.

Przemysław Janiszewski kanał „Moc w słabości”

K05031
1 Przedmiot

Opis

Okładka
miękka
Wymiary
130 x 200 mm
Ilość stron
400
ISBN
978-83-6685-982-1

Komentarze

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

Loading...